vesti24.mk

Tag : фатен силувачот

ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Фатен силувачот од струмичко: За четири дена се обидел да силува 5 жени во Струмица

Ferad Aruc
Секторот за внатрешни работи Струмица поднесе кривична пријава против Т.Т. (25) од струмичко село, поради постоење основи на сомнение за сторени пет кривични дела „силување“. – Пријавениот...