vesti24.mk

Tag : Фахрије Евџен

ЗАБАВА

Бали Бег го промовираше новиот филм (ФОТО)

admin
Вчеравечер во Истанбул се случи премиерата на филмот на Бурак Озчивит.. На настанот присуствуваа бројни новинари, пријатели на актерите, но и обожаватели кои успеаја да...