vesti24.mk

Tag : фацебоок

Uncategorized

Ова се највредните светски брендови за 2017

admin
Ова се највредните светски брендови за 2017 година Google, Apple, Microsoft, Facebook и Amazonги заземаат првите пет позиции во поредокот „Највредни светски брендови за 2017...
Uncategorized

КОНЕЧНО: Отсега може да дознаете кој ви го гледа профилот

admin
Фејсбук со својата најнова опција Stories им овозможи на корисниците да дознаат кој го следи секој нивен чекор на оваа социјална мрежа. Имено, опцијата Stories,...