vesti24.mk

Tag : Фемен

СВЕТ

Полугола активистка му се нафрли на чешкиот претседател во моментот кога тој требаше да гласа

Ferad Aruc
Чесите втор ден гласаат на претседателските избори, на кои осуммина кандидати се надеваат дека ќе успеат да го соборат актуелниот претседател на државата, Милош Земан....