vesti24.mk

Tag : Фенербахче

Uncategorized

Посебен сообраќаен режим за натпреварот Вардар – Фрнербахче

admin
Посебен сообраќаен режим најавува Секторот за внатрешни работи за вечерашниот натпревар Вардар – Фрнербахче што ќе се одигра на националната арена „Филип Втори Македонски” од...
Uncategorized

Првенството на Евролигата Туркиш ерлајнс 2017 ќе се одржи во Истанбул

admin
Шампионот на фајналфор на Евролигата 2017 ќе биде определен по финалниот натпревар во недела Пред да почнат натпреварите фајналфор на Евролигата Туркиш ерлајнс 2017, купот...