vesti24.mk

Tag : фестивали

ЗАБАВА

Сезоната започна: Нема да верувате како луѓето шверцуваат алкохол на фестивали (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

admin
На социјалната мрежа Твитер се појавија фотографии на кои посетителите на музички фестивали и забави ги откриваат најкреативните начини за шверцување алкохолни пијалаци. Почна сезоната...