vesti24.mk

Tag : феудалец

ВЕСТИ

Стоилковски: Заев е класичен феудалец кој рудното богатство во Македонија го доделува на своите семејни фирми

admin
Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски во своето утринско гостување на телевизија Алфа зборуваше за безбројните скандали од оваа власт и укажа дека Зоран Заев е...