vesti24.mk

Tag : фешн веек

Uncategorized

Колекцијата Chanel Cruise 2018 инспирирана од античка Грција!

admin
Karl Lagerfeld на сите им приреди едно фантастично патување низ времето. Инспирирана од античката Грција, модната ревијата на славната француска куќа Chanel Cruise 2018 под...