vesti24.mk

Tag : Фиат Пунто

ЦРНА ХРОНИКА

Детали за страшната несреќа во Велес – повредено четиригодишно дете

admin
Четири годишно дете се здоби со тешки повреди во сообраќајна несреќа која вчера околу 8 часот и 50 минути се случила на магистралниот пат Велес-село...
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Нова распродажба на УЈП: Се продаваат автомобили за 1.000 еур

admin
Управата за јавни приходи на 30. јуни ќе одржи јавна аукција и комерцијална продажба на предмети запленети од даночни обврзници. На продажба се нудат Форд...