vesti24.mk

Tag : фигури

ЗАБАВА

Убаво е во домот да имате фигура на слон, а еве каде треба да ја поставите

admin
Слон во близина на влезната врата привлекува среќа и сила за станарите, додека слонот во двор ја штити куќата од негативни влијанија. Фигурната на слон...