vesti24.mk

Tag : физички нападнат

ВЕСТИ

Велешанец физички нападнат од неколку лица

admin
На 06.01.2020 во 16.15ч во Полициската станица Велес, В.Н.(32) од Велес пријавил дека во 01.00 часот на ул.„Крсте Мисирков“ бил физички нападнат од неколку лица....