vesti24.mk

Tag : физичко растојание

ЗАБАВА

Романец направи огромни чизми заради физичко растојание

admin
Еден чевлар од Романија дошол на идеја да направи огромни чевли при првиот бран на пандемијата, коишто би помогнале во одржување физичко растојание… Потоа, тој...