vesti24.mk

Tag : фиксната телефонија

БИЗНИС ВЕСТИ

Супер изненадување од Телеком за сите корисници

admin
100.000 корисници на фиксната телефонија од Македонски Телеком од идната недела ќе добијат побрз интернет до 100 мегабити во секунда. Новина е и воведување на...