vesti24.mk

Tag : Филипе Кутињо

Uncategorized

Клоп: Барса го сака Кутињо? Нека подготви 400 милиони евра

admin
Јирген Клоп, менаџерот на Ливерпул, даде изјава по наводите на шпанските медиуми дека Филипе Кутињо, еден од најдобрите играчи на „црвените“, е блиску до договор...