vesti24.mk

Tag : Филип Втори Македонски

Uncategorized

Посебен сообраќаен режим за натпреварот Вардар – Фрнербахче

admin
Посебен сообраќаен режим најавува Секторот за внатрешни работи за вечерашниот натпревар Вардар – Фрнербахче што ќе се одигра на националната арена „Филип Втори Македонски” од...