vesti24.mk

Tag : филип медарски

ВЕСТИ

Стоилковски: Еве Медарски баш му кажува на Јовески дека се знаат од телевизија и дека не смее да му издиктира нарачки од Заев до Обвинителството

admin
Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски преку статус и фотографија на Фејсбук пишува дека правниот систем е девастиран од многу лични аспекти внатре во него, од...