vesti24.mk

Tag : филмови

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Одлична вест за обожавателите на филмови, ЈуТјуб воведува новина

admin
ЈуТјуб неодамна почна да објавува познати холивудски филмови, кои корисниците може да ги гледаат бесплатно. Иако изборот на филмови, во чие прикажување ќе се емитуваат...
ЗАБАВА

(ВИДЕО) Излезе првиот видеотизер од филмот на Омер и Дефне

admin
На 10 ноември во Турција ќе се прикажува премиерата на филмот „Те молам не оди“, со турската актерска двојка Бариш Ардуч и Елцин Сангу. Актерите...