vesti24.mk

Tag : филтер

ЗАБАВА

Цвеќарите ја открија тајната: Еден филтер за кафе прави чуда за вашето цвеќе

Ivana
Некогаш филтерот за кафе се користел исклучиво за готвење кафе, сега го користат и љубителите на цвеќиња. Зошто? Затоа што готвењето кафе не е единствена...