vesti24.mk

Tag : филтри

ЗАБАВА

Со овој трик не само што ќе го продолжите векот на клима уредот, туку и ќе спречите многу болести

admin
Летото почна, а скоро сите не можат да го замислат денот без клима уред. Иако секојдневно ви го разладуваат денот, многумина се прашуваат колку се...