vesti24.mk

Tag : фил

ЗАБАВА

Хит рецепт: Овој ролат од палачинки сите ќе го обожаваат!

admin
За подготовка на овој лесен летен оброк потребни ви се: 100 грама брашно1 јајце1 лажичка масло1 литар млеко0.5 литри вода А за палачинките потребни ви...