vesti24.mk

Tag : финале

ЗАБАВА

Симпсонови предвидуваат кој ќе го игра финалето на Мундијалот

admin
Симпсонови изгледа повторно предвидуваат, овој оат станува збор за финалето на Светското првенство во фудбал кое се одржува во Русија. Обожавателите на култната анимирана серија...