vesti24.mk

Tag : фингерпринт

ВЕСТИ

Милошоски:За да имаме веродостојни локални избори државата, ДИК и МВР мора да набават уреди за отисок на прст

admin
Антонијо Милошоски, член на ИК на ВМРО-ДПММНЕ и пратеник во Собранието при денешната негова посета во Штип зборуваше за тоа кои се црвените линии за...