vesti24.mk

Tag : финска премиерка

ЗАБАВА

Светот и се воодушеви откако блесна во бело: Се омажи најмладата премиерка која користи Инстаграм дури повеќе од што треба (ФОТО)

admin
Финската премиерка Сана Марин се омажи за својот долгогодишен партнер, осум месеци откако што стана шеф на владата во својата земја. Имено Марин на својот...