vesti24.mk

Tag : фитнес вежби

Uncategorized

10-минутен тренинг за кој ви се потребни само кауч, перница и желба за вежбање

admin
Според Ана Рендерер, сè што ви е потребно за тонирање на телото се наоѓа токму во вашиот дом. Познатата фитнес зависничка предлага вежби за зацврстување...