vesti24.mk

Tag : фитнес тренер

ЗАБАВА

Згоден фитнес тренер до болка за 24 часа изгубил 1.000 следбеници поради една фотографија

admin
Фитнес тренер тврди дека за 24 часа изгубил 1.000 следбеници на Инстаграм зашто објавил фотографија од својата венчавка. 30-годишниот Алекс Крокфорд од Лондон минатата недела...
ЖИВОТ

Познатата глумица го запроси своето момче, но тој ѝ рекол “не”?

Ferad Aruc
Глумицата Кели Брук изјави дека го запросила својот долгогодишно момче Џереми Париси, а дека тој ја одбил. За разлика од повеќето жени кои со месеци...