vesti24.mk

Tag : Фит Оне

ЗАБАВА

РЕТРО АЕРОБИК ЧАС ВО „FIT ONE“- Аеробик од 70′ до денес

admin
Аеробикот е систем на физичко кондиционо вежбање кое ја зголемува ефикасноста на внесот на кислород во телото, а со тоа го стимулира кардиоваскуларниот систем, ја...