vesti24.mk

Tag : ФК Гремио

СПОРТ

Најавеното засилување на Барса изведе генијална минијатура во шеснаесетникот

Ferad Aruc
Барселона пред извесно време го задржа ексклузивното право да го откупи суперталентираниот Артур за 30 милиони евра и со самото тоа го најави како засилување...