vesti24.mk

Tag : ФК Рома

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Носела само минијатурни гаќи: Сестрата на напаѓачот на Рома повторно провоцира со фотографија

Ferad Aruc
Кристина Шикова, сестрата на напаѓачот на Рома, Патрик Шик, повторно ја пробудила имагинацијата на машкиот пол во Италија. Секси манекенката знае одвреме навреме да ги...
СПОРТ

Ливерпул им одржа лекција на Граѓаните, Барселона ја нокаутираше Рома

Ferad Aruc
Лидерот во шпанската Примера, Барселона и премиерлигашот Ливерпул се многу блиску до полуфиналето во Лигата на шампионите, откако вечерва остварија победи со три голови разлика...