vesti24.mk

Tag : флавио бријаторе

ЗАБАВА

Целиот свет се потсмевал на нивните фотографии од плажа: Што се случува денес со овој пар?

Ferad Aruc
Со децении важел за најголем плејбој – сега летува во сосема поразличен аранжман. 67-годишниот Флавио Бриаторе, италијански милионер, на 23-ти декември и официјално ставил точка...