vesti24.mk

Tag : Флерт

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Совети за сите оние кои го претпочитаат виртуелното додворување!

admin
Времињата навистина се менуваат, колку и да не го сакаме тоа. Иако повеќето со одбивност гледаат на виртуелните и онлајн романси и додворувања, сепак тие...
ТЕХНОЛОГИЈА

Флертување со помош на Фејсбук: Нова функција за покривање на скандалот?

Ferad Aruc
Среде најголемиот скандал со податоци во историјата на фирмата, шефот на Фејсбук, Марк Закерберг, изненади со најавата дека најголемата социјална мрежа добива нова, флерт-функција. Тоа...