vesti24.mk

Tag : Флимс

СВЕТ

Хорор: Тинејџер со секира нападна неколку лица во Швајцарија

admin
Еден 17-годишник вооружен со секира синоќа нападна неколку лица на бензиска станица во местото Флимс во кантонот Сент Гален во североисточниот дел на Швајцарија, соопшти...