vesti24.mk

Tag : флорентино перез

Uncategorized СПОРТ

Зидан му се спротивстави на Перез за договорениот јануарски трансфер: Не ми е потребно тоа!

Ferad Aruc
Мадридските медиуми веќе неколку дена на големо пренесуваат дека Флорентино Перез веќе го има договоренот трансферот на Кепа Аризабалага од Атлетик Билбао, исклучително талентираниот чувар...