vesti24.mk

Tag : флорим бесими

ВЕСТИ

Флорим Бесими поднесе оставка од функцијата пратеник за брат му да биде изгласан за министер

admin
Флорим Бесими пратеникот од редовите на ДУИ, поднесе оставка од функцијата пратеник во Собранието, поради како што вели избегнување на можен конфликт. -Останувајќи убеден во...