vesti24.mk

Tag : Флорин Морариу

Uncategorized ВЕСТИ СВЕТ

Спасувал луѓе од терористи, а потоа животот му станал пекол: Целиот свет го славел, а него животот му е уништен

admin
Пекарот од Романија се прославил како вистински херој во текот на терористичкиот напад во Лондон пред точно една година кај Лондонскиот мост, во кој настрадале...