vesti24.mk

Tag : фолија

ЗАБАВА

Не ви паднало на памет: За што може да ви се најде алуминиумската фолија? (ВИДЕО)

admin
Во ова видео ќе можете да погледнете неколку трикови со алуминиумска фолија кои можете да ги искористите за секојдневните проблеми. Верувајте, дел од нив никогаш...