vesti24.mk

Tag : фонд

ВЕСТИ

Вработен во Фондот за пензиско пет години подигнувал пензија од починато

admin
СВР Тетово поднесе кривична пријава против С.М.(45) од с.Вејце, тетовско, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „злоупотреба на службена положба и овластување“....