vesti24.mk

Tag : фортнајт

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Уште една контроверзна видео игра го освојува светот

admin
Шестата сезона од мегапопуларната интернет игра „Фортнајт“ со голема брзина „ги навлекува“ кон себе децата од цел свет, што предивикува загриженост кај родителите и наставниците....