vesti24.mk

Tag : форум мк

Uncategorized

Иванов на Глобален лидерски форум во Турција

admin
Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов, денеска и утре ќе престојува во работна посета на Република Турција, по повод неговото учество на Глобалниот лидерски форум...