vesti24.mk

Tag : Фотомодел

ЖИВОТ ЗАБАВА

Кристина Петревски: Македонската убавица на дијаспората (ФОТО)

Ferad Aruc
Нашата убавица на дијаспората од Македонија која живее во Австралија и е најубавата Македонка во тој континент и пошироко која има најмногу фанови на Инстаграм...
ЗАБАВА

Косовската убавица: Анхелина Хадерџонај (ФОТО)

admin
Анхелина Хадерџонај е успешна пејачка и фотомодел со потекло од Косово. Хадерџонај е родена на 2 декември 1993 година во Лос Анџелес, а порасна во...
ЗАБАВА

Неодоливи полски гени во телото на русокосата Кинси Волански (ФОТО)

Ferad Aruc
Кинси Волански е глумица и фотомодел која е родена на 1 јули 1997 година во Калифорнија, САД. Волански е горда на своите облини, сосема е...