vesti24.mk

Tag : фотостудио

ЗАБАВА

Фотостудио претворено во куќа од 1,35 милиони фунти (ФОТО_

admin
Иако однадвор не изгледа како нешто посебно, оваа зграда во која некогаш се изведувале редовни професионални фотосесии, сега е удобен, широк простор за живеење.Станот е...