vesti24.mk

Tag : Фото

ЗАБАВА

ФОТО: Добил син, а никој не му верувал како се презива – „Секогаш мора да покажам документ за идентификација“

admin
-Луѓето мислат дека се шегувам кога ќе им се претставам, па каде и да одам морам да имам документ како доказ за идентитетот, се пожали...
ЗАБАВА

Да се убедат неверувачите на глобалното затоплување: Сонцето најблиску од било кога!(ФОТО)

admin
Фотографиите ги направила Европската-вселенска агенција која се фокусира на орбитата на сонцето (СОЛО) која започна со работа рано годинава.Новите фотографии од сонцето се направени на...
ВЕСТИ

Еве што фатила полицијата во случајот на поткуп во Струмица (ФОТО)

admin
По информацијата дека власта утрово имала обид да сокрие случај на поткупување на гласачи, кој полициските службеници го констатирале на територија на општина Струмица, објавуваме...
ЗАБАВА

ФОТО: Буквата која прва ја видовте ја открива вашата силна страна

admin
Решете го овој краток тест и откријте за што сте предодредени во животот. Буквата која прва ја забележавте ја открива силната страна на вашиот карактер....
Uncategorized ЗАБАВА

Сите зборуваат за фотографијата на Сека покрај базен и за тоа како изгледа во бикини

admin
Сека Алексиќ важи за вистинска трендсетерка и некој кому му оди од рака кога стаува збор за модните новитети, а оваа пјачка уште пред почетокот...
СВЕТ

Осамна досега необјавена фотографија на Меган Маркл и Владе Дивац (ФОТО)

Ferad Aruc
Таблоидите во Велика Британија пренесуваат информација за досега необјавена фотографија на идната принцеза на Велика Британија, американската актерка Меган Меркл, со легендарниот српски кошаркар, Владе...
ЗАБАВА

Марјана Станојковска каква што не сме ја виделе досега (ФОТО)

Ferad Aruc
Насмеана од шестка до шестка, Марјана Станојковска со широка насмевка доби многу коментари и лајкови на социјалните мрежи. За тоа дека Марјана често знае да...