vesti24.mk

Tag : фоур

Uncategorized

Парк Хотел и Спа ја отвора најголемата тераса во градот (фото)

admin
Вчера, Парк Хотел и Спа кој се наоѓа на кејот на реката Вардар, го најави отворањето на најголемата тераса во градот, овој петок, на 19...