vesti24.mk

Tag : фрактура на череп

ЗАБАВА

Сакаше да се прослави со скок од висок мост: „Јутјубер“ на крајот заврши со фрактура на череп (ВИДЕО)

admin
Американецот Са Фомба сакаше да се прослави со скок од висок мост во Тексас, но заврши во болница со фрактура на черепот. Како што изјави...