vesti24.mk

Tag : франсоа андри пино

ЗАБАВА

Сите ги знаеме овие брендови, но не и него: Кој е Франсоа Пино- човекот кој без мака даде 100 милиони евра за обнова на Нотр Дам (ФОТО)

admin
По страшниот пожар што ја пеплоса француската катедрала Нотр Дам сместена во Париз сопругот на актерката Селма Хаек вети дека ќе донира 100 милиони евра...