vesti24.mk

Tag : Франческо Тот

Uncategorized

Навивачите на Лацио му пишаа на Тоти: „Најдобриот непријател“

admin
Навивачите на римскиот Лацио се збогуваа од Франческо Тоти, долгогодишниот капитен на Рома. На натпреварот меѓу Лацио и Интер (1-3) на стадионот „Олимпико“ во Рим...