vesti24.mk

Tag : Фреди Фигерс

ЗАБАВА

Роди ме мајко среќен, па фрли ме на буниште: Го оставила во контејнер, а денес е милионер!

admin
Фреди Фигерс (30) како бебе бил оставен во контејнер за ѓубре, а денес е извршен директор на компанија вредна 62 милина долари. Фреди е роден...