vesti24.mk

Tag : фризер

ЗАБАВА

Бездомен пар e 24 години заедно, а немалe пари за венчавка – тоа што овој фризер им го приреди ќе ви ги насолзат очите! (ФОТО)

admin
Еден бездомен пар ја откри својата трансформација откако доби изненадувачка промена за гламурозна свадбена фотосесија. Розалин Ферер (50) и Ромел Баско (55) од провинцијата Пампанга,...
ЗАБАВА

Роден е без раце, а работи како фризер: Муштериите велат дека никој не го знае тоа што тој го може и е меѓу најдобрите (ВИДЕО)

admin
Габриел Хередија од Буенос Аирес е роден без раце, а работи како фризер. Неговите верни муштерии велат дека никој не го може она што тој...