vesti24.mk

Tag : фризура за кратка коса

МОДА

Направи сам: Фризура за секоја пригода

admin
Ви претставуваме едноставна фризура , лесна за правење, а одлична за секоја пригода, од вежбање во фитнес сала до свечена вечера со партнерот… Не сите...
Uncategorized

30 кратки фризури одбравме за топлите денови

admin
Ако имате доволно храброст можете да бирате од галерија некоја фризура кој што мислите дека е идеална фризура за вас. А доколку сакате да бидете...