vesti24.mk

Tag : фудбалери

ЗАБАВА

Старлетата го “стресе” Шпанскиот фудбал: “Спиев со фудбалери на Барселона, Реал Мадрид и Севиља”

Ferad Aruc
Белен Рока неодамна направи интервју за шпанските медиуми така што успеа да подигне прашина во светот на фудбалот откако призна дека спиела со неколку познати...
ЗАБАВА

Ќе ви го згрее срцето: Мајка му немала пари да му купи албум, па ова дете само си ги нацрта фудбалерите- на крај беше наградено (ФОТО)

admin
Секои четири години Светското првенство во фудбал, покрај возбудата која ја носи на терените и трибините, постои уште една магија која го зафаќа целиот свет....
Uncategorized СПОРТ

ИМПРЕСИВНА ЛИСТА: Овие 10 фудбалери летово остануваат без договор

Ferad Aruc
29-годишниот Чилеанец се проценува на вредност од 65 милиони евра, но може наредното лето да замине бесплатно. За неговите услуги заинтересирани се Манчестер Сити, Јувентус...