vesti24.mk

Tag : фудбалски натпревар

ВЕСТИ

Драма во Македонија: Фудбалски судија нападнат, натпреварот прекинат

admin
Вчера во 18:00 часот во Полициско одделение Велушница-Битола, А.С.(41) од с.Дрслајца, струшко, фудбалски судија, пријавил дека околу 15:45 часот во с.Кравари, на фудбалски натпревар, бил...